avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 811 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... PARTAJ JUDICIAR DIVORT
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

PARTAJ JUDICIAR DIVORT

DACÃ UNUL DINTRE SOȚI A INFIINȚAT PE TIMPUL CÃSÃTORIEI, ACUM DESFÃCUTÃ PRIN DIVORT, O SOCIETATE COMERCIALÃ CU RÃSPUNDERE LIMITATÃ, DIN VENITURI COMUNE, IAR CELÃLALT SOȚ DEȘI NU A FOST DECÂT ANGAJAT ÎN SOCIETATE CERE PARTEA LUI DIN DIVIDENTELE//DESPÃGUBIRI
#-o FOSTULUI SOȚ ASOCIAT?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:20, 27 Februarie 2010
oros cristina a scris:

DACÃ UNUL DINTRE SOȚI A INFIINȚAT PE TIMPUL CÃSÃTORIEI, ACUM DESFÃCUTÃ PRIN DIVORT, O SOCIETATE COMERCIALÃ CU RÃSPUNDERE LIMITATÃ, DIN VENITURI COMUNE, IAR CELÃLALT SOȚ DEȘI NU A FOST DECÂT ANGAJAT ÎN SOCIETATE CERE PARTEA LUI DIN DIVIDENTELE//DESPÃGUBIRI
#-o FOSTULUI SOȚ ASOCIAT?




:offtopic: Interventie moderator
Scrierea nejustificata cu majuscule este greu de citit. Tineti cont ca folosirea excesiva a tehnicilor de subliniere a textului echivaleaza cu a tipa la ceilalti utilizatori, actiune care ar putea fi interpretata ca fiind agresiva in forum.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lichidare firma marian barbu marian barbu BUNA SEARA AM UN SRL INFIINTAT IN 2008 OCTOMBRIE CE TREBUIE SA FAC SI CE CHELTUIELI IMPLICA CA SA SCAP DE FIRMA CA NU AM REUSIT SA OBTIN CONTRACTUL PENTRU CARE ... (vezi toată discuția)
Consilier juridic! geaigel geaigel CARE SUNT PASII PE CARE TREB SA II PARCURG PT A FACE PARTE DIN COLEGIUL CONSILIERILOR JURIDICI? (vezi toată discuția)
Ce se poate intampla TOMPI01 TOMPI01 In urma cu un an am preluat o firma, dar adinistratorul fiind mai mult plecat, nu s-au facut actele pt cesiune. eu am lucrat in acest timp pe incredere , ... (vezi toată discuția)