Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... PARTAJ JUDICIAR DIVORT
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

PARTAJ JUDICIAR DIVORT

DACÃ UNUL DINTRE SOȚI A INFIINȚAT PE TIMPUL CÃSÃTORIEI, ACUM DESFÃCUTÃ PRIN DIVORT, O SOCIETATE COMERCIALÃ CU RÃSPUNDERE LIMITATÃ, DIN VENITURI COMUNE, IAR CELÃLALT SOȚ DEȘI NU A FOST DECÂT ANGAJAT ÎN SOCIETATE CERE PARTEA LUI DIN DIVIDENTELE//DESPÃGUBIRI
#-o FOSTULUI SOȚ ASOCIAT?
oros cristina a scris:

DACÃ UNUL DINTRE SOȚI A INFIINȚAT PE TIMPUL CÃSÃTORIEI, ACUM DESFÃCUTÃ PRIN DIVORT, O SOCIETATE COMERCIALÃ CU RÃSPUNDERE LIMITATÃ, DIN VENITURI COMUNE, IAR CELÃLALT SOȚ DEȘI NU A FOST DECÂT ANGAJAT ÎN SOCIETATE CERE PARTEA LUI DIN DIVIDENTELE//DESPÃGUBIRI
#-o FOSTULUI SOȚ ASOCIAT?

:offtopic: Interventie moderator
Scrierea nejustificata cu majuscule este greu de citit. Tineti cont ca folosirea excesiva a tehnicilor de subliniere a textului echivaleaza cu a tipa la ceilalti utilizatori, actiune care ar putea fi interpretata ca fiind agresiva in forum.