Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii suspendare contract pentru crestere copil 2 ani
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

suspendare contract pentru crestere copil 2 ani

buna seara

cine ma poate ajuta si pe mine va rog ,am o suspendare contract de munca pentru crestere copil 2 ani si nu stiu ce acte sunt necesare pe langa decizia de suspendare la itm :(
veti inregistra la itm decizia de suspendare a contractului de munca si copie de pe certificatul de nastere al copilului.
va foarte multumesc:)