avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1536 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii suspendare contract pentru crestere copil 2 ani
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

suspendare contract pentru crestere copil 2 ani

buna seara

cine ma poate ajuta si pe mine va rog ,am o suspendare contract de munca pentru crestere copil 2 ani si nu stiu ce acte sunt necesare pe langa decizia de suspendare la itm :(
Cel mai recent răspuns: maria_alin_nicu , utilizator 22:32, 28 Februarie 2010
veti inregistra la itm decizia de suspendare a contractului de munca si copie de pe certificatul de nastere al copilului.
va foarte multumesc:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu crestere copil luizacsinte luizacsinte Buna ziua, Fiti amabili si explicati-mi si mie procedura de suspendare contract individual de munca pentru crestere copil...ce hartii, acte, cereri si ... (vezi toată discuția)
Indemnizatia pentru crestere copil Alexeioana Alexeioana Buna ziua. Momentan ma aflu in perioada de crestere copil care va implini 2 ani pe 21.04.2017. Daca nasc un alt copil pana atunci perioada aceasta de ... (vezi toată discuția)
Suspendarea cim - concediu crestere copil bvr bvr Buna ziua! Imi puteti spune, va rog, ce mai trebuie sa depun la ITM pe langa act aditional de suspendare CIM - pentru o salariata al carei CIM se suspenda ... (vezi toată discuția)