Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... reangajare dupa somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

reangajare dupa somaj

Pentru a beneficia de cei 30% din ajutorul de somaj dupa angajare,exista o perioada minima in care sa fi beneficiat de ajutorul de somaj sau nu?
Nu exista, prevazuta in lege, o asemenea perioada minima necesara, care sa conditioneze acordarea celor 30%.