Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... evaluare pentru anrp
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

evaluare pentru anrp

Buna ziua!

Am o nelamurie...anul trecut mi s-a facut o evaluare pt ANRP cu care am fost deacord, iar dupa 4 luni am mai primit una care este la jumatate din valoarea primei evaluari. As dori sa contest aceasta evaluare si m-ar interesa ce ar trebui sa fac.

Multumesc
Depinde cine a efectuat aceasta evaluare.
Dar oricum ar fi sigur o veti putea contesta si in instanta daca este cazul.
ambele evaluari au fost facute de acceasi firma, acelasi evaluator.