Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general cum sa fac cu casa de marcat la un magazin de piese ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

cum sa fac cu casa de marcat la un magazin de piese auto?

buna ziua.. am o intrebare, cum fac cu casa de marcat intr-un magazin de piese auto? nu as putea sa bag toate codurile deoarece exista 1 mil de chitibusuri.. Am inteles ca se poate da prin casa de marcat doar un bon in care sa fie trecuta doar valoarea, nu si produsul + factura daca se cere. ma puteti ajuta? multumesc.
trebuie sa va apara denumirea fiecarui produs atat pe bonul fiscal cat si si pe factura ... insa puteti folosi un pc cu soft specializat pt a scana codurile de bara ... este mai scump comparativ cu casa de marcat, dar este necesar