Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... cod deontologic al consilierului juridic -URGENT
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

cod deontologic al consilierului juridic -URGENT

as dorii si eu Codul Deontologic al Consilierului Juridic din 24.07.2004 dar actualizat la data de azi. Multumesc!
cat de recunoscut din punct de vedere al prevederilor legale continute?
Daca s-ar putea URGENT!
MUltumesc!
:) va MUltumesc!
:vishenka: