Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... baza legala
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

baza legala

buna ziua! imi putetzin spune care este baza legala in cazul in care n-am primit raspuns la o contestatie in termen de 30 de zile?
ce fel de contestatie? puteti fi mai exact? in anumite situatii lipsa raspunsului echivaleaza cu acceptare tacita.
din pacate nu ne dati suficiente date.