avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 654 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... baza legala
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

baza legala

buna ziua! imi putetzin spune care este baza legala in cazul in care n-am primit raspuns la o contestatie in termen de 30 de zile?
Cel mai recent răspuns: Carmen Muraru , Avocat 08:01, 5 Martie 2010
ce fel de contestatie? puteti fi mai exact? in anumite situatii lipsa raspunsului echivaleaza cu acceptare tacita.
din pacate nu ne dati suficiente date.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contestatie grad de handicap mediu florinanton47 florinanton47 Sotia mea a avut anterior gradul de handicap accentuat pentru diagnosticul de diabet insulino-dependent cu 4 insuline pe zi, dezechilibrat plus miastenia ... (vezi toată discuția)
Credit persoana decetata LezeuB LezeuB Buna.Mama mea a facut un credit prin 2005, cred.In martie 2007 a decedat.Am trimis la banca o copie legalizata a certificatului de deces si toate bune pana ... (vezi toată discuția)
Prelungire sau repunere in termen de optiune succesorala Sergiu92 Sergiu92 Sunt in situatia de a solicita aceasta repunere in termen. Cazul prezinta un aspect particular: Sunt 2 imobile A si B. Imobilul A prezinta interes prin ... (vezi toată discuția)