Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cumparaturi online !!!!
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cumparaturi online !!!!

Buna! As dori sa cumpar mai multe ceasuri de pe internet si as vrea sa le expediez prin posta in America dar am inteles ca este un agent vamal care verifica coletu.Nelamurirea mea este ca am nevoie neaparat de factura pentru ele@ sau e de ajuns ca dovedesc printr-un act de la firma de curierat ca le-am primit prin ei ca sa dovedesc ca nu le-am furat.
Va rog ajutati-ma!
In momentul in care cumparati ceva , sunt obligati sa va dea factura pe care o gasiti in curierat.este suficiecnta factura , ca sa demonstrati ca le-ati achizitionat.
da inteleg, dar este un site de cumparaturi cu mai multe profile si mai multi utilizatori care isi pune fiecare produsul in vanzare, nu stiu daca am voie sa zic denumirea site-ului. si persoana respectiva nu imi poate da factura pe ceasurile respective, intrebarea mea este cum as putea sa le trimit t
andrei_88, utilizator