Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... ATELIER CROITORIE CU VANZARE
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

ATELIER CROITORIE CU VANZARE

Vreau sa deschid un atelier de croitorie cu vanzare.Nu am calificarea necesara chiar daca ma pricep foarte bine, vreau sa stiu cum pot face acest lucru legal chiar si cu angajati ,nu stiu pf,srl sau alta forma....precizez ca nu am decat mutatie in oras si nu detin un imobil personal,am specificat de proprietate pentru un eventual sediu.....va rog ,veniti cu un sfat,urgent...va multumesc!
Delete?
geludelagara, utilizator