Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... AJUTOR
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

AJUTOR

BUNÃ!AM MARE NEVOIE DE AJUTOR!AM UN BÃIAT DE 3 ANI CARE S-A NÃSCUT ÎN ROMÂNIA, TATÃL LUI FIIND CETÃŢEAN COSTARICAN. Aª VREA SÃ ªTIU CE AR TREBUI SÃ FAC PENTRU CA COPILUL SÃ FIE RECUNOSCUT DE CÃTRE TATÃL LUI.
VÃ MULŢUMESC
Tinand cont ca doar testul costa vreo 10 milioane,cel mai ieftin.Trebuie sa ai bani destul de multi pentru a face asa ceva.
cum sa ceara pensie daca nu e stabilita filiatia fata de tata?
Cel mai probabil dupa aceea o va face.
şi nu v-aţi sesizat niciunul că Codul Familiei nu e bun:-/
oricum vă mulţumesc pentru ajutor
a propos:cum pot să fac rost de Codul Familei?

şi nu v-aţi sesizat niciunul că Codul Familiei nu e bun:-/
oricum vă mulţumesc pentru ajutor
a propos:cum pot să fac rost de Codul Familei?

Si daca ne sesizam noi crezi ca doare pe cineva capul:))
Codul familiei il poti cumpara de pe acest sit sa de la librarie;)