Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Impozitul pe profitul unei SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Impozitul pe profitul unei SRL

Buna ziua...impozitul pe profitul unei Societati cu raspundere limitata, in cazul in care are sediul social intr-o comuna si punct de lucru in oras, unde se varsa...primaria unde isi are sediul SRL-ul are parte din acest impozit...
multumesc

Primaria "nu are parte" de impozitul pe profit al dumeavoastra.