Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... asociere in afaceri
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

asociere in afaceri

buna ziua...as vrea sa ma asociez cu o persoana ce detine o societate(gater)si dorim sa-i schimbam profilul; intr-o ferma de iepuri,in acest caz se pot obtine fonduri UE ?...mentionez ca societatea (gater)nu are datorii...multumesc
Puteti sa faceti afacerea asta si fara sa va asociati cu nimeni, in caliate de PFA sau pe o firma noua.

Pe de alta parte, insa, efortul de accesare a fondurilor europene trebuie luat in calcul si corelat cu valoarea ajutorului pe care doriti sa-l obtineti.