avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 963 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Documentatie pentru admitere INM
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Documentatie pentru admitere INM

Buna ziua! Ar putea cineva sa ma indrume in a-mi alege materialul de studiu pentru INM?
Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Madalina Pandaru , utilizator 16:44, 10 Martie 2010
Buna! Pe prima pagina de la topic-ul admitere inm2010 o sa gasesti exact ce iti doresti cu precizarea ca majoritatea mergem dupa cartile expuse acolo.
Spor
Multumesc. Spor pentru toata lumea.
O primavara frumoasa.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concurs auditori de justitie 2010 magda.a magda.a auditori de justitie 2010 As vrea sa stiu dupa ce manuale, tratate si alte asemenea materiale didactice v-ati pregatit anul trecut pentru examenul de ... (vezi toată discuția)
Ce carti sunt mai recomandate pentru studiu, in sustinerea examenelor la barou inm etc? ana-maria89 ana-maria89 As dori sa aflu ce carti pentru civil, proc civ, penal proc penal sunt cele mai bune pentru studiu deoarece am vazut nenumarati autori ceea ce m-au pus serios ... (vezi toată discuția)
Admitere magistratura 2011 ursuletz ursuletz Am auzit niste zvonuri ca ar fi posibila organizarea unui examen de admitere pentru cei cu vechime in luna mai. Chiar pe un topic al acestui forum am citit, ... (vezi toată discuția)