Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Documentatie pentru admitere INM
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Documentatie pentru admitere INM

Buna ziua! Ar putea cineva sa ma indrume in a-mi alege materialul de studiu pentru INM?
Va multumesc!
Buna! Pe prima pagina de la topic-ul admitere inm2010 o sa gasesti exact ce iti doresti cu precizarea ca majoritatea mergem dupa cartile expuse acolo.
Spor
Multumesc. Spor pentru toata lumea.
O primavara frumoasa.