Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale publicare bilant
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

publicare bilant

Buna ziua,

Sunt o sucursala a unei firme straine care intocmesc situatii financiare la 31.12.2009 si le depun la finante. Firma straina intocmeste situatiile la 30.06.2010 deoarece anul financiar la ei este 01.07.n-30.06.n+1. Ce depun eu la ONRC. Pana acum am publicat numai bilantul sucursalei si se pare ca nu este bine, trebuia bilantul firmei straine. Ramnne problema decalajului datorat anului fiscal diferit. Cum ar trebui sa procedez. Va multumesc
cand depuneti bil sucursalei, faceti precizare despre anul fiscal al soc fondatoare si apoi il depuneti la orc si pe acesta. cei de la registrul com nu v-au lamurit?