Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale acte necesare infiintare srl cu asociat unic si ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

acte necesare infiintare srl cu asociat unic si administrator persoana juridica din romania.

cum spune si titlul as vrea sa stiu , dar nu am gasit nimic despre acest subiect :
"acte necesare infiintare srl cu asociat unic si administrator persoana juridica din romania."
ce acte imi trebuiesc de la firma respectiva si cine trebuie sa fie prezent la notariat cat si la deschiderea contului din banca.
alberto_e60, utilizator
[ link extern ]

La notar si la banca se va prezenta persoana imputernicita de asociatul unic. Puteti sa faceti si singur demersurile adresandu-va biroului de consultanta din cadrul registrului comertului.