avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 763 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... ajutor!!!
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

ajutor!!!

buna seara. va rog sa ma ajutati cu o informatie: directorul unei gradinite particulare este obligatoriu sa fie un educator/oare sau poate fi si o persoana care a terminat facultatea de psihologie. Care este baza legala? Va multumesc anticipat

Alte discuții în legătură

Titularizare ContSters61759 ContSters61759 Buna! Am o rugaminte: am terminat Facultatea de psihologie -pedagogie, specializarea pedagogie. As dori sa ma inscriu la examenul de titularizare la educatoare ... (vezi toată discuția)
Absolvent studii superioare ladyx342000 ladyx342000 Urmeaza sa termin facultatea de psihologie. Sunt incadrata ca ajutor analist programator intr-o scoala (studii medii)....Doresc sa stiu daca pot beneficia de ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! va rog sa ma ajutați cu o posibila soluție în următorul ... IIrinaRoxana IIrinaRoxana Bună ziua! Va rog sa ma ajuți cu o posibila soluție în următorul caz: In doilea an de gradinita o cunoștință se confrunta cu următoare problema: un ... (vezi toată discuția)