Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general FIRMA CURATENIE
Discuție deschisă în Contabilitate în general

FIRMA CURATENIE

ptr o firma de curatienie este necesara casa de marcat sau chitantierul? (tinand cont ca activitatea se desfasoara la client).
Contracte tip unde as putea gasi?

Multumesc.
Utilizati un contract de prestari servicii .In cazul Dmv utilizati chitantierul sau incasati prin banca...nu aveti nevoie de casa de marcat!
Mult succes,