Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... vanzare masina
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

vanzare masina

buna ziua,v-as ruga sa-mi spuneti daca e posibil ca o masina bun comun poate fi vanduta de unul dintre soti(despartiti in fapt de 1,5 ani) fara acordul celuilalt....
Legal ,nu
~ Conținut șters la cerere ~
opozitia expresa trebuia mentionata unde anume?