Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Mansarde
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Mansarde

De ce aprobari are nevoie o firma care vrea sa construiasca mansarde?
Sa masardeze in nume propriu, sau pentru unul din proprietari?#-o
In nume propriu.
Cred ca de la Inspectoratul de stat in constructii, de la agentia pentru protectia mediului si de la primarie.