Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... perfectare acte
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

perfectare acte

daca vanzatoarea nu vrea sa faca acte, pot sa merg la un executor judecatoresc sa-i faca o notificare ?
sa inteleg ca aveti un antecontract iar acum promitenta vanzatoare nu isi mai respecta obligatiile asumate?
da, exista aceasta posibilitate.
User MIRITA IONEL... subiectul pe care l-ati deschis fie continua o discutie deja postata, fie este o noua discutie dar pare a fi incompleta, deoarece nu prea se mai intelege nimic.
Rog frumos colegii moderatori sa verifice si dupa caz sa stearga aceasta discutie iar userul eventual ar putea sa posteze intrebarea in continuarea discutiei:
www.avocatnet.ro/content/for...