Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... spor de noapte
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

spor de noapte

Unde ma pot adresa pentru eliberarea unui document referitor la sporul de noapte (necesar recalcularii pensiei), pentru munca prestata la Intreprinderea pentru Industrializarea Bumbacului Bucuresti, sos. Iancului, nr. 90.? La noua firma care figureaza in prezent la aceea adresa, sau la Arhivele municipiului Bucuresti? Multumesc!
Incercati intai la firma sa vedeti daca a preluat arhivele si daca nu, incercati la Arhivele Statului Bucuresti.