Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... daca se poate?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

daca se poate?

Va rog un sfat avizat.Daca incepe o banca executarea silita impotriva mea pentru credit neachitat poate sa-mi opreasca din banii pe care ii voi lua pentru disponibilizare ?Sau din salariile compensatorii pe care le voi primi?Intreb pentru ca am fost trecut pe lista de disponibilizari
avind in vedere ca acele sume sint venituri, raspunsul este afirmativ.
Avand in vedere ca si acele sume sunt inregistrate ca si venituri,,recuperatorul poate sa dispuna de ele