Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale proces-verbal gestiune
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

proces-verbal gestiune

am cesionat societatea in alt jud. am facut proces verbal de descarcare gestiune (activ+pasiv) vizat de un avocat > ce trb sa mai fac?
Sa depuneti actele la ORC pentru ca aceasta operatiune sa fie opozabila tertilor. ;)
cora2006 a scris:

Sa depuneti actele la ORC pentru ca aceasta operatiune sa fie opozabila tertilor. ;)
sunt facute
ContSters126873, utilizator
Sa asteptati 30 zile pentru a se finaliza termenul privind opozabilitatea tertilor si atunci sunteti descarcat efectiv