Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare cu grupa 1si 2
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare cu grupa 1si 2

sunt nascut in 1952 ,35 ani lucrati ,din care 13 ani gr 2 inainte de 1989 si 10ani din 2000.Cind am dreptul sa ies in pensie
Daca doriti un raspuns serios, luati carnetul de munca si precizati in ce conditii ati lucrat ulterior datei de 01.04.2001. Este exclus sa fi lucrat in grupa II de munca.
Precizati, de asemenea, sexul dvs. (de pe acest cont a mai scris o femeie) si data exacta a nasterii.

Gabriela Pintea, Consilier juridic