Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... diurna in valuta - neplatita de cinci luni
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

diurna in valuta - neplatita de cinci luni

firma la care lucrez, reprezentanta în România a unei societăți italiene nu mi-a mai plătit diurnele din ultimele doua deplasări (ultima din decembrie2009), și nici salariul de la începutul anului pana în prezent. Pe 15 ianuarie administratorul firmei din țară (persoana italiana) și-a prezentat demisia din aceasta funcție. Cum pot proceda sa-mi recuperez banii? cei din Italia ma mint încontinuu.... mai nou vor sa ma pregătesc de o noua plecare. Sunt cu contract de munca pe perioada nedeterminata cu aceasta firma, reprezentanta din România - societate mixta romana-italiana.un srl
bonicol, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~