Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general proces verbal de predare echipamente
Discuție deschisă în Contabilitate în general

proces verbal de predare echipamente

ma puteti ajuta si pe mine cu un proces verbal de predare-primire scule/echipamente pentru muncitori?

multumesc
cauta la documente utile - www.avocatnet.ro/content/con...
cum procedati cu echipamentele de lucru, pe ce perioada le folositi, vreau mai multe detalii in legatura cu procedura privind echipamnetele de lucru intr-o societate
asi vrea sa discutam pe acesta tema, practic cum se procedeaza