avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Inregistrare sedinta de judecata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Inregistrare sedinta de judecata

Care este sanctiunea aplicabila pentru inregistrarea de catre o parte in proces a sedintei de judecata, fara autorizarea instantei?

Alte discuții în legătură

Cât costă eliberarea de copie de pe suportul electronic, al ședinței de judecată viktorV viktorV Bună ziua! Cine mă poate ajuta cu un răspuns bazat pe consumarea experienței pe aspectul obținerii unei copii de pe suportul electronic, al ședinței ... (vezi toată discuția)
Retragere actiune de evacuare mona.iv mona.iv Buna seara ! As avea nevoie de o informatie : ce demers trebuie sa intreprinda partea reclamanta dintr-un proces de evacuare, in cazul in care, in timpul ... (vezi toată discuția)
Inregistrare audio video a sedintei andreyskysky andreyskysky BUNA SEARA . NU AM AVOCAT , ASADAR NU AM STIUT CA POT CERE INTEROGATORIU SI MARTORILOR PARTII ADVERSE . AM DEPUS INSTANTEI DOAR INTEROGATORIUL PT RECLAMANTA ... (vezi toată discuția)