Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... titlu de proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

titlu de proprietate

Tatal meu a semnat in 1995 un Titlu de proprietate pe un teren arabil extravilan de 1300 mp.. acasa a vazut ca suprafata corespundea cu actul lui de vinzare cumparare ramas de la Bunicu dar nu si vecinii... mai exact in locul unui teren gradina de zarzavat de cca 40 x 30, primaria ii da un loc de 4 x 320 ceea ce este mai degraba un drum de acces.
A folosit toate caile de atac in tribunal dar Primaria a cistigat de fiecare data acum a primit hotarirea definitiva si irevocabila, are vreo sansa sa cistige la CEDO??
merita sa incercati,depinde ce scrie si in hot,vb.cu avocatul dvs si sa va ajute.Succes!