avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 481 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA declaratia 394
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

declaratia 394

Buna sera,

va rog, sa ma ajutati, daca stie cineva cum se importa un fisier in declaratia 394. Programul meu de contabilitate imi scoate in excel.

Multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: ContSters136190 , utilizator 14:07, 19 Martie 2010
In format txt il exportati direct din program.
Ce program de contabilitate aveti?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Depunere bilant magyari magyari Am fost imputernicit de catre un client, in ultimul moment, sa depun la ORC bilantul pe anul 2006. Mi-a transmis discheta, dupa care a plecat din tara si ne-am ... (vezi toată discuția)
Depunere declaratie 390 fara semnatura electronica DanielManciu DanielManciu Buna ziua, Care este posibilitatea de a depune Declaratia 390 daca nu am semnatura electronica ? Cu multumiri, daniel (vezi toată discuția)
Export fisier-noul revisal molly27 molly27 Am introdus un contract nou de munca in [b]noul[/b] revisal,insa nu mai stiu cum trimit la inspectiamuncii. Pana acum am salvat datele in format .xml si am ... (vezi toată discuția)