Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... suspendare permis
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

suspendare permis

Buna ziua! Am si eu o intrebare,am fost oprit conducand masina cu o alcoolemie de 0.45 in are expirat! Am cerut un calcul retrocativ,care a iesit in favoare mea!Ce ma intereseaza este daca tre sa mai dau examen de redobandire dupa 3 luni???
In situatia mentionata,nu se impune sustinere examen