Forum Discuţii juridice Executare silită Evacuare
Discuție deschisă în Executare silită

Evacuare

Buna ,
locuiesc intr-un apartament in chirie al unei societati .
Finnatele au pus sechestru pe acest apartament pentru neplata taxelor .
Ce se intampla in continuare???Finantele va soate apartamentul la vanzare si eu voi fi evacuata , desi am contract pe inca 2 ani si jumatate???
da ,pot face asta,era in interesul dvs sa discutati cu proprietarul,depinde si cum e facut contractul dvs de inchiriere ca ati putea sa il act in inst pe propr