Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cataracta - boala profesionala???
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cataracta - boala profesionala???

buna ziua,
cataracta poate fi considerata boala profesionala in cazul parasutistilor (MAN)?? dak da, in ce conditii?? va multumesc anticipat! o zi buna!
Depinde daca aveti acte medicale de la un medic de medicina muncii ...si cum demonstrati legatura de cauzalitate.

Va rog, nu mai postati de 2 ori acelasi subiect
scz ptr al doilea post! nu mergea net-ul!