Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... comision
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

comision

poti sa ceri comision ca -si persoana fizica daca ai intermediat o vanzare?si daca se poate, ce act faci cu cel care trebuie sa-ti dea comision?
Da, exista contractul de comision, care reglementeaza relatiile intre comitent si comisionar.