Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA poate conduce masina institutiei in care ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA poate conduce masina institutiei in care presteaza servicii?

Ce act ar trebui facut pentru ca o PFA in calitate de prestaror sa conduca masina beneficarului
Buna ziua !
Un contract de comodat.
PV de predare primire nu este suficient?