Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Plati asigurari sociale
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Plati asigurari sociale

Am inteles ca exista o modalitate pentru a face o amanare cu privire la plata asigurarilor sociale. As vrea sa stiu daca este posibil acest lucru si care ar fi procedura.
Citeste ordonanta OUG 92/ 2009 - provind amanarea la plata a obligatiilor fiscale
ordinul 2321 din 16 iulie 2009 publicat in monitorul oficila 508/23 iulie 2009
si normele