Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... O informatie va rog....
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

O informatie va rog....

As vrea sa stiu daca la penitenciarul Rahova exista medic ortoped....daca stie cineva ...as vrea sa-mi spuna si mie....Astept raspuns...Va multumesc anticipat...
hopedia76, utilizator