avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1644 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... O informatie va rog....
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

O informatie va rog....

As vrea sa stiu daca la penitenciarul Rahova exista medic ortoped....daca stie cineva ...as vrea sa-mi spuna si mie....Astept raspuns...Va multumesc anticipat...
Ultima modificare: Joi, 25 Ianuarie 2007
hopedia76, utilizator

Alte discuții în legătură

Daune morale și materiale privind condițiile de detentie marius_popescu24 marius_popescu24 Buna ziua. Numele meu este Marius. În perioada 13.04.2011-10.02.2012 am fost in stare de arest preventiv, 50 de zile pe Arestul IPJ Prahova ( Arest Campina ) ... (vezi toată discuția)
Unde se aduce un urmarit international? looly looly Buna ziua. As dori sa va intreb unde se aduce un urmarit international prins in italia?Stiu ca a fost prinsa, pentru ca este femeie , in Torino si adusa in ... (vezi toată discuția)
Solicitare daune morale și materiale pentru condițiile inumane de detentie marius_popescu24 marius_popescu24 Buna ziua. Numele meu este Marius. În perioada 13.04.2011-10.02.2012 am fost in stare de arest preventiv, 50 de zile pe Arestul IPJ Prahova ( Arest Campina ) ... (vezi toată discuția)