Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... taxa judiciara
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

taxa judiciara

dosarul a fost depus pe 7 iulie2009. Dupa ce lege trebuie sa platesc taxa de timbru. Este vorba de o intregire a unei mosteniri trecuta eronat de notar cu 8500 mp in lOc de 85000mp. MULTUMESC.
legea 146/1997 privind taxele judiciare de timbru