Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cum pot fi un prestator de servicii in strainatate
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cum pot fi un prestator de servicii in strainatate

am o societate de prestari servicii si vreau sa fiu un prestator de servicii si in strainatate.cum tre sa fac vreau sa aflu ce trebuie .ce acte i mi trebuie si ce sarcini trebuie sa indeplinesc
aquaterm, utilizator
Contactati persoana autorizata din zona unde intentionati sa desfasurati prestari servicii,persoana care sa stapaneasca legislatia si eventual sa se pronunte daca serviciul care va intreseza,are corespondent in legislatia acelei tari