Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale intrebare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

intrebare

Buna seara.Acum vreo 2 seri au zis ceva despre impozitul forfetar ceia ce nu prea am inteles(la TV). PUTETI SA-MI ZICETI EU SUNT S R L -MAGAZIN MIXT.RAMAN IN CONTINUARIE CU IMPOZITUL PE CAP?

Nu numai ca ramaneti , dar s-a si marit!
B-)
Faceti intreprindere individuala.
ATUNCI E DESTUL DE GRAV PANA ACUM PLATEAM 1075.CE-I DE FACUT?
domnul consilier va dat solutia.. ce nu intelegeti? dizolvati SRL ul si deschideti o intreprindere individuala
VA MULTUMESC!SCUZE NU VA SUPARATI.