Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Examen pentru un post de lacatus mecanic
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Examen pentru un post de lacatus mecanic

Pe data de 22-03-2010,am participat la un concurs pentru un post de lacatus mecanic.Mai exact erau scoase la concurs 2 posturi lacatus mecanic,1 mecanic locomotiva si inca vreo 2 posturi.La posturile de lacatus erau 12 persoane ,dupa o selectie au ramas vreo 8 si am dat proba scrisa si cateva intrebari puse de catre comisie.Dupa aceste probe au ales 2 persoane:pe mine si alt baiat.Am mers si am dat proba de lucru si pina astazi nu ne-a mai spus nimeni nimic nici ca alba nici ca neagra.Mentionez faptul ca concursul a fost dat prin AJOFM VALCEA.Mai mentionez ca pentru celelalte posturi nu s-a mai tinut concursul.
Faceti adresa scrisa catre institutia la care ati sustinut examenul! In baza prevederilor legii 544/2001 sunt obligati ca , in termen de 30 de zile , sa va raspunda in scris|!