Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... intreprindere individuala - desfasurare activitate ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

intreprindere individuala - desfasurare activitate discoteca/bar in casa de cultura

Va rog sa ma lamuriti si pe mine; O Intreprindere Individuala poate sa-si desfasoare activitatea de discoteca si implicit bar intr-o casa de cultura? Sau spuneti-mi unde pot citi despre asa ceva.
Multumesc.#-o
Va interesati la Oficiul Registrului Comertului sa vedeti daca va autorizeaza pentru desfasurarea acestei activitati.