Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... despagubire conform legii 221/02iunie2009
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

despagubire conform legii 221/02iunie2009

Tata a fost deportat in Rusia intre anii 1945-1949. Care este cuantumul despagubirii pt. daune morale,si care este onorariul pt. avocat pt. sustinerea in instanta a acestei cauze ?
~ Conținut șters la cerere ~