Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate - facturile emise in alta limba decat ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate - facturile emise in alta limba decat romana (limba sarba)

Cum se inregistreaza in contabilitate facturile fiscale emise intr-o tara din afara Uniunii Europene, in cazul nostru Serbia?daca se poate enuntata si legea care ma poate ajuta.
din ce punct de vedere puneti intrebarea ?
Ma deruteaza titlul care ma duce cu gindul la faptul ca doriti temei legal prinvind traducerea , iar enuntul intrebarii ma face sa ma gindesc la inreg dpdv tva /contabil.