avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 900 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene magazin piese auto
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene magazin piese auto

Buna ziua, as vrea sa stiu daca se pot accesa fondurile europene pentru un magazin fizic si online de piese auto/camioane. Si daca se poate care ar fi conditiile pentru accesarea fondurilor, mentionez ca pe moment nu am firma deschisa, va multumesc.

Alte discuții în legătură

Coduri caen MaBogdan MaBogdan Buna ziua, As vrea sa fac un srl-d, fara sa accesez momentan fonduri,cu activitatea principala, momentan, de magazin online materiale electrice. In viitorul ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene mihaelachetan mihaelachetan Buna ziua, as vrea sa obtin fonduri europene pentru infiintarea unui service auto mobile , de camioane, pentru achizitionarea de programe de diagnoza, unelte, ... (vezi toată discuția)
Autorizare psi si ssm mihaifilip mihaifilip Buna ziua, Suntem un magazin online de piese auto si ne-am deschis de curand un nou punct de lucru intr-o garsoniera. Problema este ce autorizatii avem ... (vezi toată discuția)