Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizare PSI si SSM
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizare PSI si SSM

Buna ziua,

Suntem un magazin online de piese auto si ne-am deschis de curand un nou punct de lucru intr-o garsoniera. Problema este ce autorizatii avem nevoie de la PSI si SSM ? De la registrul comertului nu avem nici o precizare cum ca ne-ar trebui autorizatii. Mentionez ca nu avem stocuri, cel mult piesele vor fi '' in stoc '' pentru maxim 24 H.
Va multumesc anticipat.
Fiind magazin online nu aveti nevoie de nici un fel de autorizatii.Succes!
Pentru ca este magazin online cei de la ONRC nu v-au spus nimic de alte autorizatii.
Nu aveti nevoie de autorizatii pt ca aveti magazin on line!