avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 806 soluții astăzi
Forum Activitate ionutz1984

Activitate ionutz1984

Răspuns la discuția taxa auto
va multumesc inca odata
Discuție taxa auto
As avea si eu o intrebare vreau sa cumpar un autoturism inmatriculat prima oara in 2004,al doilea proprietar la inmatriculat in 2009 vreau sa stiu daca se mai plateste taxa auto 2012 daca eu devin al treilea proprietar??? Va multumesc
Răspuns la discuția Poate iesi tatal meu la pensie?
deci in concluzie nu poate iesi in toamna decat doar la 60 de ani dupa cate am inteles eu?
bunba seara as aavea si eu o intrebare tatal meu in august implineste 35 de ani de munca dintre care 22 de grupa a doua de munca fiind nascut pe 18 octombrie 1958 intrebarea mea ar fi poate iesi la pensie anticipat si in ce conditii? va multumesc mult pt ajutor o seara cat mai placuta
Răspuns la discuția pensie anticipata
as dori un rasp cert va rog mult sa stiu ce ar trebui sa fac si eu
Răspuns la discuția pensie anticipata
femeie,01.01.1956,6ani si 3 luni grupa 1 si 17 ani grupa a-2 a si 2 ani si 6 luni cotizatie pt vechime si 4 copii
buna ziua ma scuzati dar am si eu o intrebare in legatura cu iesirea la pensie anticipat mi sa zios de la casa de pensii galati caies cu decalare de 4 luni sau de drept in noiembrie dar fara grupa.intrebarea ar fi cum ar fi mai avantajos(daca se poate intreba)si ce ar fi de facut ? va multumesc anticipat
Răspuns la discuția intrebare la un credit
multumesc mult o zi buna
Răspuns la discuția intrebare la un credit
dupa casatorie daca unchiul meu ii da mostenire fiiului poate interveni banca asta ar fi intrebarea caci nu prea ar vrea unchiul meu sa piarda ceea ce a agonisit toata viata sa pt un credit .
buna seara am si eu o intrebare prietena varului meu a facut un credit cu buletinul acum 2 ani pt cumnatul ei urmand ca acesta sa plateasca ratele dar nu a facuto ,acum varul meu vrea sa se casatoreasca se poate ca prin casatorie banca respectiva sa intervina dupa schimbarea numelui ei sa puna sechestru sau sa faca altceva pe proprietatea varului meu? as dori un rasp cat mai concret pentru linistea unchiului meu .va multumesc anticipat