avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 882 soluții astăzi
Forum Activitate mihaelagabriela

Activitate mihaelagabriela

Răspuns la discuția Impozit minim 2010
va multumesc!
va multumesc!societatea are tva de recuperat deoarece a desfasurat activitate de comert si a fost platitoare de tva.
Buna ziua!va rog respectuos un raspuns la intrebarea mea.

Suntem o societate neplatitoare de tva(tva anulat din oficiu in anul 2012 luna august)
in prezent suspendata activitatea.Administratorul doreste lichidarea firmei si radierea la onrc.
intrebarea mea este legata de contul 4424 .cum pot inchide acest cont in situatia prezentata mai sus.
va multumesc!
buna ziua!
Un angajat incadrat la o societate in functia de agent de securitate poate solicita la cerere somaj?mentionez ca are 12 luni lucrate in aceasta societate.


va multumesc!

Răspuns la discuția taxe
Buna ziua!in legatura cu deschiderea unei societati comerciale in Romania,va adresati la Oficiul Registrului Comertului,iar informatiile sunt foarte autorizate .
Succes!
Aveti de depus declaratia 100,300,010.In legatura cu impozitul minim,cere-ti informatii de la finante,deoarece eu am intrebat si mi-au spus ce se plateste impozitul minim,pentru cei infiintati in anul 2010.
Buna ziua!am o intrebare referitoare la societatiile infiintate in anul 2010,daca platesc impozit minim?va multumesc!
Răspuns la discuția Lucru la domiciliu
Buna ziua!

Detaliile sunt pe

[ link extern ]

In speranta ca informatiile de mai sus,
v-au starnit interesul pentru o noua provocare,
astept intrebarile d-voastra.


Cu stima
Man Mihaela
Coordonator Marketing
Vodafone-0722 387965
Digi -0770 150725