avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 963 soluții astăzi
Forum Activitate m_c_m

Activitate m_c_m

Răspuns la discuția Probleme cu site-ul
leuca_luminita a scris:

Cu Mozilla merge fffffff greu la incarcre pagina, dupa care se blocheaza. Cand inchid imi da urmatorul mesaj : plugin-container. exe has encountered a problem and need close.....

Desi problema este a calculatorului, incercati totusi cu Opera [ link extern ] /
Succes!
Răspuns la discuția autentificare?
barabancea a scris:

In acest moment este necesara dovada privind disponibilitatea denumirii.

Verificarea este făcută la cerere de Ministerul Justiţiei şi în urma acesteia se eliberează o Dovadă a disponibilităţii denumirii.Oricare dintre membrii fondatori poate face cererea de acordare a disponibilităţii denumirii.
Taxa este de 5 lei şi se plăteşte la unitatea Trezoreriei Statului de care aparţine solicitantul.
Răspuns la discuția infiintare fundatie
pentru mai multe lamuriri descarcati fisierul pdf de la acest link: [ link extern ]
Răspuns la discuția iesire din asociatie(ong)
Multumesc!
Răspuns la discuția iesire din asociatie(ong)
nu ma poate ajuta nimeni?:confused:
Răspuns la discuția iesire din asociatie(ong)
pentru ca am preluat pe baza unei sentinte judecatoresti, a fost depus un dosar la judecatorie care contine adeziunile noilor membrii, noul consilui director si tot ce este lasat in cadrul asociatiei si al unitatii protejate.
as vrea sa stiu cum pot iesi dintr-o asociatie(ong). mentionez ca am aderat la aceasta cu cerere de adeziune, fac parte din consiluil director- vicepresedinte. cum pot sa ma incadrez in cele 5 zile in care am voie sa fac recurs pentru a nu ramane decizia irevocabila dar nu stiu exact ce acte trebuiesc.
in speranta ca o sa primesc un raspuns in timp util,
va multumesc anticipat.