avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 843 soluții astăzi
Forum Activitate ANGY27

Activitate ANGY27

Răspuns la discuția fise de post
Buna ziua,
As avea nevoie de fisa postului pentru montator pereti si plafoane ghips - carton ,ma puteti ajuta!
Multumesc!
Răspuns la discuția FISE POST
Multumesc!!!
Răspuns la discuția FISE POST
Ma puteti ajuta si pe mine cu fisa postului pentru Tehnician constructor (COR 311203)....Adresa mea de e-mail : angeline_angyyy@yahoo.com. #-o
Răspuns la discuția calificare?
Multumesc!!!
Răspuns la discuția acte ITM
La firma unde m-am angajat de curand nu s-a lucrat cu Revisal-ul pana acum... am inteles ca trebuie descarcat de pe site-ul de la ITM si instalat... Apoi ce pasi mai urmeaza??? Am inteles ca e nevoie de o parola de la ITM ptr a lucra cu Revisal-ul... cum se procedeaza??? Nu ma prea pricep .... sunt noua in acest domeniu... va rog sa ma ajutati!
Răspuns la discuția acte ITM
Buna ziua!
Imi puteti spune daca e obligatoriu ReviSal-ul din ianuarie si cum se procedeaza cu el la ITM?
Răspuns la discuția FISE POST
As dori si eu fisa postului pentru tehnician in constructii si lucrari publice. Ma puteti ajuta?! Multumesc!
Răspuns la discuția calificare?
Firma la care lucrez este de amenajari interioare... imi puteti spune daca trec calificat sau necalificat in fisa postului pentru fierar-betonist, constructii-metalice si lacatus-mecanic, instalator. Sunt noua in domeniu si nu stiu. Multumesc
Răspuns la discuția FISE POST
Buna!Firma la care lucrez este de amenajari interioare si exterioare... as vrea sa stiu cum trebuie sa trec la fisa postului pentru lacatus-mecanic, fierar-betonist si constructii metalice .....sunt calificati pt domeniul firmei sau nu...!!!
Multumesc!!!
Răspuns la discuția Model de contract
Multumesc mult!!!