avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1947 soluții astăzi
Forum Activitate morghit200x

Activitate morghit200x

buna ziua ! as dori o revizuire la calcul pensie in paralel cu revizuirea casei locale de pensii cine poate sa efectueze si de ce documente este nevoie mentionez ca iesirea la pensie a fost in urma cu 30 de ani va multumesc anticipat
buna ziua ! in cazul in care titularul unui imprumut la CASA DE AJUTOR RECIPROC decedeaza cine achita datoria acestuia girantul sau cei care mostenesc bunurile multumesc1
Discuție girant car
buna seara! va rog sa ma lamuriti in cazul in care girezi pe cineva la car si acesta decedeaza cine trebuie sa plateasca datoria sau girantul sau cel care este mostenitor va !multumesc! anticipat!
buna! as vrea sa stiu daca a fost trecut prenumele gresit in certificatul de nastere cum se poate remedia
mentionez ca celelalte acte sunt scrise cu prenumele corect e vorba doar de o litera trecuta in plus .Va multumesc!
Răspuns la discuția contract vanzare cumparare
multumesc frumos!
Răspuns la discuția contract vanzare cumparare
ok aveti dreptate!
Răspuns la discuția contract vanzare cumparare
sunt de acord cu dv cu batrani lucizi si la 90 ani dar nu notarul trebuie sa spuna asta nu el consulta ci un medic in cazul meu sunt sigura ca ambii parinti au o forma de senilitate accentuata va multumesc oricum
buna ziua! as vrea sa stiu daca la incheierea unui contract de vanzare cumparare cu persoane in varsta e necesara adeverinta de la pshihiatru iar daca aceasta nu exista daca se poate rezilia contractul
vreau sa stiu daca e obligatorie persoanele au in jur de 80de ani
astept raspuns
multumesc
vreau sa stiu daca stagiul militar inainte de angajare e considerat vechime in munca?
as dori sa stiu la 39 ani si 10 luni lucrati cate puncte de pensie ma incadrez?